Orjinal Kilim Çantalar

FIRSATI KAÇIRMA! Argan Saç Bakım Seti 44,50 TL Yerine KDV DAHİL 39 TL. Hemen Al!

Kilim çantalar el emeği göz nuru derler ya işte o tarz ürünlerden. Orjinal kilimlerden kesilerek elde edilen kilim çantalar geçrekten de harika ürünler. Otantiklik ve orjinalliği tam anlamıyla bünyelerinde barındıran ürünlerden. Kesilen kilimler elden geçirildikten sonra dikim safhası ve sonrasında müşteriyle buluşturma sürecini yaşıyorlar.

orjinal kilim çantalar

Eğer orjinal bir kilim çantanız varsa sizden başka birisinde aynı çantanın olmadığını bilin isteriz. Çünkü her kilim diğerinden farklı, az bir ihtimalde olsa kilimler aynıysa kesimden dolayı elinizdeki çantanın bir eşi daha yok. “-Dünyada tek bende var bu çantadan” diyebilirsiniz, hakkınızdır.Renk renk, desen desen farklılık gösteriyor bu orjinal kilim çantalar. Her birinin deseni insanı farklı bir boyuta taşıyor. Motiflere bakınca insan “-nasıl da yapmışlar” demekten kendini alamıyor.

Zamanında dokuma tezgahlarda aylarca dokunarak elde edilen bu kilimler, kullanım ömrünü tamamladıkları için evin bir köşesinde elden çıkarılmayı bekliyorlar. İşte bu kilimler toplandıktan sonra bu çantalar oluşturuluyor. Bir nevi geri dönüşüm projesi diyebiliriz. Çevreye sayğılı bir proje. Sadece çantamı yapılıyor bu kilimlerden elbetteki hayır. Bir çok ürün çıkarılabiliyor. Bunları ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağız.

thalia sabunlar, kokulu sabunlar, bitkisel sabunlar

Yorum Yapın